PRODUKTY

Cryo 7 Cryo 7
Cryo 7 Laser
Cryo 7 Laser
Cryo 7 Laser _ z ramieniem podtrzymującym wąż
Cryo 7 Laser
Cryo 7 Laser _ półka aparatu i ramię podtrzymujące wąż
Cryo 7 Laser _ wąż zabiegowy
Cryo 7 Laser _ zbiornik na skropliny

Cryo 7 Laser

DrukujE-mail
Cryo 7 - nowa generacja aparatów Cryo.
Najnowocześniejsza technologia i ponad 30 lat doświadczenia.
Opis

Cryo 7 Laser

Cryo 7 – nowy standard w terapii zimnym powietrzem 


Cryo 7 to idealny system do chłodzenia tkanek i skóry.
Ważną właściwością terapeutyczną terapii zimnym powietrzem jest bezkontaktowe chłodzenie. Zawartość pary wodnej w powietrzu zmniejsza się wraz ze spadkiem temperatury, tak że zabieg za pomocą zimnego powietrza o temperaturze wylotowej do -30°C, wytwarzanego w aparatach Cryo jest zabiegiem suchym. Zmniejsza to do minimum ryzyko wywołania odmrożeń.
Podczas aplikacji zimnego powietrza – w przeciwieństwie do aplikacji okładów chłodzących lub worków z lodem – na skórze nie tworzy się wilgotna warstwa pary, która utrudniałaby długotrwałe chłodzenie. Dzięki temu chłodzenie zimnym powietrzem jest bardziej efektywne.


Cryo 7 to system do chłodzenia skóry podczas aplikacji laserowych i wszelkiego rodzaju iniekcji. Urządzenie aplikując zimne powietrze zmniejsza ból przez długi czas i zapobiega uszkodzeniom termicznym skóry podczas aplikacji lasera i IPL.
W przeciwieństwie do innych metod chłodzenia, takich jak chłodzenie kontaktowe, zimne spraye lub okłady z lodem, Cryo 7 może być używany do chłodzenia skóry przed, w trakcie i po zastosowaniu lasera bez osłabiania działania lasera.


Efektywność energetyczna i kosztowa
Korzystanie z nowego Cryo 7 nie generuje wysokich kosztów eksploatacyjnych - nowy tryb czuwania minimalizuje koszty energii. Cryo 7 jest przeznaczony do niezawodnego użytkowania przez cały dzień.
Funkcja rozmrażania i wspomagane oprogramowaniem monitorowanie ilości rozmrażanej wody zapewniają płynną pracę. Ponadto filtr powietrza jest łatwo dostępny i można go bardzo szybko wymienić, jeśli jest zabrudzony.
Dzięki wielu innowacjom technicznym Cryo 7 jest jeszcze cichszy w obsłudze. To sprawia, że ​​leczenie jest o wiele przyjemniejsze dla wszystkich: dla pacjentów i dla personelu.


Przemyślana łatwość użytkowania

Cryo 7 jest obsługiwany poprzez wysokiej rozdzielczości 10-calowy ekran dotykowy. Można zapisać indywidualne programy. Wszystkie niezbędne elementy sterowania są przejrzyście rozmieszczone i łatwe w obsłudze, dzięki bardziej ergonomicznej konstrukcji. Pozwala to na udaną pracę od samego początku.
Opcjonalne ramię podtrzymujące ułatwia obsługę bez użycia rąk, zwłaszcza podczas długich zabiegów. Strumień powietrza może być łatwo kontrolowany przez użytkownika.
Praktyczna szklana półka doskonale nadaje się jako wsparcie do dodatkowego urządzenia.


Łatwa konserwacja aparatu
- system monitoruje poziom wody w zbiorniku na skropliny
- filtr powietrza znajdujący się z tyłu aparatu łatwy do utrzymania w czystości/ wymiany

 

Dane techniczne

Zasilanie

230 V / 50 Hz

Pobór mocy max.

1200 VA

Interfejs

USB 2.0, RS232

Obciążenie płóki górnej

max 35 kg

Klasyfikacja wyrobu

Klasa IIa

Długość węża zabiegowego

250 cm

Wymiary obudowy

wys. 1060 mm, szer. 500 mm, gł. 560 mm

Waga

60 kg

Nadmuch

9 poziomów

Programy

indywidualne

Opcje

Ramię podtrzymujące do węża zabiegowego