PRODUKTY

Cryo 6 Laser
Cryo 6 Laser
Cryo 6 Laser z opcjonalnym ramieniem do węża zabiegowego
Ekran aparatu Cryo 6
Cryo 6 - zbiornik na skropliny
Cryo 6 Laser z opcjonalnym ramieniem do węża zabiegowego
Cryo 6 Laser
Cryo 6 Laser

Cryo 6 Laser

DrukujE-mail
idealny system wytwarzania zimnego powietrza do chłodzenia skóry w aplikacjach laserowych i IPL lub wszelkiego rodzaju zastrzykach.
Opis

Cryo

aparat do wytwarzania zimnego powietrza o temperaturze do - 30° C, stosowanego do chłodzenia skóry


Zimne powietrze jest idealną metodą do chłodzenia skóry w aplikacjach laserowych i IPL lub wszelkiego rodzaju zastrzykach.
Urządzenie aplikując zimne powietrze trwale zmniejsza ból i zapobiega uszkodzeniom termicznym skóry w aplikacjach laserowych i IPL.
W przeciwieństwie do innych metod chłodzenia, takich jak chłodzenie kontaktowe, zimne spraye lub okłady z lodu, Cryo 6 może być stosowany do chłodzenia skóry przed, podczas i po zastosowaniu lasera, bez wpływu na działanie lasera. Badania wykazały, że chłodzenie za pomocą urządzenia do zimnego powietrza Cryo 6 zmniejsza wrażliwość pacjenta na ból. Tym samym leczenie jest tolerowane znacznie lepiej.


Łatwość użycia
Duży, czytelny wyświetlacz sprawia, że ​​Cryo 6 jest  intuicyjne i szybkie w użyciu.  Wystarczy tylko dotknąć jeden z 6 sensorów na szklanym pulpicie aby ustawić parametry zabiegu.
Zarówno poziomy nadmuchu, jak i czasy trwania zabiegów oraz  wstępnie ustawione programy są łatwe w stosowaniu lub konfiguracji. Wszystkie istotne informacje można łatwo odczytać na wyświetlaczu. Po uruchomieniu urządzenia pierwszy program zdefiniowany przez użytkownika jest ładowany automatycznie, dzięki czemu najczęściej używany program jest gotowy do uruchomienia.
Wybierz program, naciśnij „Start”, aby rozpocząć zabieg.

Szybka i wydajna aplikacja
Dzięki specjalnym dyszom lub adapterom do instrumentów laserowych zimne powietrze dociera dokładnie do obszaru zabiegowego lasera.  Opcjonalne ramię podtrzymujące do węża zabiegowego umożliwia również wygodne umieszczenie dyszy nad obszarem zabiegu.
Natychmiastowe schłodzenie powierzchni skóry zapewnia aplikacja oziębionego powietrza o temperaturze ok. -30° C, powodując silny efekt przeciwbólowy bez ryzyka odmrożenia.
Cryo 6 wykorzystuje powietrze znajdujące się w pomieszczeniu, które filtruje i chłodzi w systemie zamkniętego obiegu chłodniczego do -30°C (temperatura na wylocie z dyszy).  Aparat nie potrzebuje materiałów eksploatacyjnych!

Prosta  konstrukcja i maksimum wydajności
Mobilna konstrukcja i prosta obsługa tego aparatu ułatwia codzienną pracę – Cryo 6 jest idealnym partnerem podczas zabiegów.
Półka aparatu idealnie nadaje się do umieszczania systemów laserowych z którymi Cryo 6 współpracuje.

Nowoczesna, zwarta sylwetka aparatu wraz praktyczną szklaną półką pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni w Twoim gabinecie.

System  Cryo 6 jest:
ekonomiczny – nie wymaga materiałów eksploatacyjnych
higieniczny – pulpit sterowniczy wykonany ze szkła
praktyczny – przydatna szklana półka przy aparacie

Łatwa konserwacja aparatu
- system monitoruje poziom wody w zbiorniku na skropliny
- filtr powietrza znajdujący się z tyłu aparatu łatwy do utrzymania w czystości

 

Dane techniczne

Zasilanie

230 V / 50 Hz

Pobór mocy max.

1 KW

Pobór mocy w trybie gotowości

260 W / h

Klasa ochronności zgodnie z IEC 601-1

Klasa I, typ B

Klasyfikacja wyrobu

Klasa IIa

Długość węża zabiegowego

180 cm

Wymiary obudowy

wys. 645 mm, szer. 390 mm, gł. 680 mm

Waga

60 kg

Nadmuch

9 poziomów

Programy

6 gotowych programów, 3 programy do zdefiniowania, 1 program ulubiony

Opcje

Ramię podtrzymujące do węża zabiegowego